22.5.13

Gelinlerime Tavsiyeler

Bu tavsiyelerimi kulak arkası etmeyin canım gelinlerim :) Yaz düğünleri kapıda, hepiniz gelinliğin içinde kuğu gibi süzülmek istiyorsunuz. Biliyorum, zira bir zamanlar ben de bu dertler içindeydim :)Düğün Hikayesi® Magazin yazarı, blogger Özge Kelebek'i çoğunuz tanıyorsunuz. Özge, bugüne kadar tanıdığım en tatlı dilli, yemek yediren ve bütün bilgilerini sürekli paylaşan harika bir diyetisyen.

Chef Akademi'de çarşamba günleri Mutfakta Kelebek Etkisi adı altında bir workshop düzenliyor. Bu yazımdan bir önceki workshop fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.

Bu hafta glutensiz yemek tariflerini sizlerle paylaşacak. Siz de yemek yiyerek, az kalmadan zayıflamak ve sağlıklı kalmak istiyorsanız mutlaka workshoplara katılın derim. Yanınızı defter ve kalem almayı da ihmal etmeyin. Zira yemeklerinizi yaparken, bir yandan da inanılmaz faydalı bilgileri sizinle paylaşıyor. Sonra niye yazmadım diye pişman olursunuz :)

Gelinliğe sığacağım, oram buram çıkmasın diye internetteki bilinçsiz diyetlerle sağlığınızı bozmayın. Abla tavsiyesi :) Bir bilenle çalışmak her zaman harika sonuçlar almanızı sağlar. Hele bir de bu uzmana hem telefonla hem de twitter-facebooktan rahatlıkla ulaşıp, cevap alabiliyorsanız, tadından yenmez :DBu hafta maalesef ben olamayacağım. Ancak bundan sonraki bütün workshoplarda Özge ile birlikte fotoğraflarınızı çekiyor ve yaptıklarınızdan tadıyor olacağım ;)

Öpüyorum çok çok, harika bir gün geçirin ;)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme