9.12.10

Hayat akıp geçiyor...

Hayat, sular seller gibi akıp geçiyor. Beynimin, ruhumun dinlenmesi için yeterli zamanım yok gibi hissediyorum. Bugün galiba biraz umutsuz bir günümdeyim. Bazen hepimize olur ya, işte o durumu yaşıyorum. Geçici... Yapmak istediğim çok şey var ama yeterli zamanım olacak mı? Bilmem ki, bu yorgunluk, bitkinlik gitsin üstümden... Kar yağsın istiyorum. Ama dışarıda yaşayan insanları düşününce bu isteğimden vazgeçiyorum. Bütün dünyada doğal afetler yaşanıyor. Haber seyretmesem mi ki? Onu da bilemedim... Sizi geçen hafta sonu Çamkoru'da çektiğim bir kare ve az önce sevgili Duru'nun paylaştığı bir şarkıyla başbaşa bırakayım...6 yorum:

 1. canım yazdıklarına kelime kelimesine uyuyorum ben de bugünlerde.inan bugün herkes kar yağsın diyordu.ben de dışarda yaşayanlar nolacak,yağmasın dedim.bu kadar olur.aynı şeyleri düşünmüşüz.şarkı da fotoğraf da çok güzel.durdum,fotoğrafa uzun uzun bakıp dinledim şarkıyı.neler düşündüm neler.öpüyorum canıkom.

  YanıtlaSil
 2. Fotoğraf karesi harika !
  Şarkıyla uyumu da öyle..
  Yorgunluk her zaman esir alıyor insanı,yapacaklarından uzak tutuyor ama geçicidir.
  Sevgiler..

  YanıtlaSil
 3. Şimdi anne şefkati lazım sana en kaymaklı kadayıflısından, yazıldı mı ajandaya buluşma tarihi ocak ayı içerisinde bir kahve zamanı...

  YanıtlaSil
 4. BU duygular benden
  hıc gıtmıyor kı aycacım

  Sarılsam sana
  bı parcacık gecer mı
  ıcımızın sızısı?

  YanıtlaSil
 5. foto süper, şarkı hoş ve senin hissettiklerin normal! mutluluğu arayan ama duyarlılıktan da vazgeçmeyen birisin! ikisini yapmak zordur sadece mutlu olursan bencil sadece duyarlı olursan kendini bitirirsin o yüzden bu konuda ortada olmak her zaman iyidir kuzucuğum.. ben körlerin ne hissettiğini anlamak için geceleri ışık açmadan bi kaç iş yapmaya çalışırdım.. wc ye gitmek yemek yemek bişeyi karanlık odada arayıp bulmak gibi.. tam olarak olmasada hissettiklerini yakalayabildiğimi düşünüyorum.. allah hepimizin yardımcısı olsun.. seni seviyorum..

  YanıtlaSil
 6. Kuzum ben eve kök saldım:) Akşama kadar ğc başında dizi izliyorum:) Yerimden kalkabilirsem arayacağım...

  YanıtlaSil