2.8.10

Hafta Sonundan Kısa Kısa 1

Günaydın şekerler, C.tesi sabahla başlayalım yazıp-çizmeye :)

Aşkom'un direksiyon sınavı vardı. Ankara'da hava gölgede 40 derece... Bizimki sabah 8'de düştü yollara. Eve dönüşü öğlen 2'yi bulmuştu, sıcaktan perişan bir halde döndü... Sonucu bugün öğreniriz artık :)


C.tesi günü Göksu'da bir dış mekan çekimi yaptık. Sonrasında hesapta olmasa bile çiftin isteği üzerine, yemek yenecek mekana da gidip, fotoğraflarını çektik. Ben Ankara'da doğru düzgün bir yer bilmediğim için, bana çok güzel geldi gittiğimiz yer. Saray tarafında Cennet Bahçesi adında hoş, sevimli bir mekandı...Dönüşte gözlükçüye uğradık. Aşkom'un sabah kırılan gözlüğü için yenisi sipariş edildi. Bana da uzun zamandır ihtiyacım olan yeni bir güneş gözlüğü alındı ihi çok mutluyum, çocuklar gibi ihi :)))

Eve dönerken arayan arkadaşlarla buluşmaya Optimum'a gittik, yemekti, kahveydi derken çok keyifli bir akşam oldu. Elif ve Fatih'e kocaman öpücükler. Aaaa unutuyordum bir yeni cicim daha var ki Elif'in hediyesi şeker mi şeker bir yüzük :DPazar günü ile ilgili Yonca Gıda kahvaltısını, Sergun ve Anne Kaz ile tanışmamızı anlatacağım. Şimdilik işimin başına dönüyorum. Çooookkkk çalışmam gerek çooooookkk :D

Hepinize mutlu mu mutlu bir hafta diliyorum, öpüldünüüüüzzzz

4 yorum:

 1. Ikili yorgun foto supermis :)

  Kolay gelsin !
  Yakin olsak gezdirirdim Ankaracigimi !

  YanıtlayınSil
 2. Gozlukler super gule gule kullanın

  Optum seker gozlerınden

  YanıtlayınSil
 3. Güle kullanın efenim yeni cicilerinizi :)Öpüyorum..

  YanıtlayınSil
 4. e yakışmış karı koca olmuyor gözlüksüz. bu arada tanıştığımıza çok memnun oldum keşke daha uzun süre sohbet debilseydik zaten millete ağzını açtırmadım dır dır dır :))

  YanıtlayınSil