29.4.10

Yeni Projeler ve Yoğun Günler

Canlarım nasılsınız? Biliyorum fazlaca vakit ayıramıyorum bloga, sizin bloglarınıza ara ara uğrayabiliyorum.

Günlerim hayli yoğun geçiyor. Cipsi doğurduktan sonra evde pek çok şeyin düzeni bir süreliğine değişti. Sürekli kapalı kapılar var Arap bebeklerin yanına gelmesin diye... Çalışma odamdaki malzemeleri çamaşır odasına taşıyıp resmen tıktım :) O yüzden biraz koşturmacalı, sıkıntılı...

Hafta sonu bir kumaş buldum ama çok küçük. Üzerinde Love London yazıyor. İnanılmaz hoşuma gitti. Ne zamandır kendim için bir şeyler yapmak istiyorum ama vakitsizlik ve çoğu zaman kararsızlıktan hiçbir şeye elimi süremiyordum. Bu kumaştan kendime çanta biçtim şimdilik. Dün öğlenden beri çamaşır odasındaki masada beklemede. Hatta artan minik parçasından da bir cüzdan yaparım diye düşündüm bakalım, kısmet :DBu iğneliği de canım arkadaşım Sesi hediye göndermişti. Her dikiş işimde çok severek kullanıyorum :) Çok teşekkür ederim tekrar :)


Akşam Serhat eve geldikten sonra, gitarı ile ilgili bir takım değişiklik için müzik markete gitti. Eve gelişi saat 21:30'u buldu. E haliyle bana da fazladan zaman kaldı. Canım Ailemi izlemeye oturmadan kırmızı coton bir ipim vardı. Kullanmayı da çok istiyordum. Ne yapabiliceğimi ise hiç bilmiyordum. Bir arkadaşım yaklaşık 1,5 ay önce doğum yaptı ve ona ne hediye hazırlamalıyım diye düşünürken. Bu ipten hafif bir bebek örtüsü yapmaya karar verdim ihihiii :D Bakalım sonuç ne olacak. İlk defa böyle büyük bir işe kalkışıyorum. İnş. yüzümün akıyla çıkarım.
Bu çiçekleri de Ankara'nın en çiçekli zamanı olduğu için 2 gün önce topladım. Cipsi ısrarla yemek istediği için şimdilik eski cola şişesinde balkonu süslüyor :D


Haa işim yok mu çok :))) Geçen haftasonu, Bilkent Altınköşk'te evlenen bir çiftin fotoğraflarının düzenlenme işini artık bitirmem gerek. Sanırım cumartesi günü bir aksilik olmazsa teslim etmiş olurum.

Geçen hafta çarşamba günü doğum günü fotoğraflarını çektiğim bebeklerin albümleri yapılacak. Ailesinin fotoğraf seçmesini bekliyorum bunun için.

Telefonlar, mailler sıklaşmaya başladı Düğün Hikayesi için. Bakalım...

Öpüyorum hepiniziiiiiii

9 yorum:

 1. Bende öpüyorum..Yoğunluk iyidir, güzel yoğunluklar bunlar hem :)
  Çantayı merak ettim..

  YanıtlayınSil
 2. Hehe ben de çok merak ediyorum sonunu çantanın :) Bitsin hemen yazıcam :D

  YanıtlayınSil
 3. cok yogun da olsan arada boyle ses ver

  cok ozluyorum

  YanıtlayınSil
 4. öykümm tamam :) hele vaktim oldu mu sana bire bir gelip ceee-eee yapıyorum, biliyorsun:D öpüyorum çok

  YanıtlayınSil
 5. selam ayçacımm!!!

  bizde bekliyoruz merakla.. çalışma ne olacak acaba? londonlondonlondon :)

  merak ettim :))

  kolay gelsin muck

  YanıtlayınSil
 6. Serhat gitti, sana zaman kaldı :) Tamam canım, bundan sonra mesaiye kalırım, bol bol zaman kalır :)))

  YanıtlayınSil
 7. demiştim ki sana sürprizler göndericem ama bi türlü fırsatım olmuyor, hep aklımdasın lütfen ara boş vaktin olduğunda özledim dertleşelim :))
  bi de dah uzun bişiler yazmıştım ama hata verdi
  neyse
  öpüyorum çok,
  kendine dikkat et tatlım!

  YanıtlayınSil
 8. ya sana uzuun bi yorum yazdım hata verdi :(

  YanıtlayınSil
 9. Ben de çıkacak sonucu, daha doğrusu sonuçları çok merak ediyorum.
  İğne yastığı sayende olduğundan daha güzel çıkmış, tekrar güle güle kullan:)
  Kolaylıklar diliyorum Ayçacım.

  YanıtlayınSil